Sledujte nás

Vývoj webu a webdizajnu.

Profesionálne webové stránky.

Dobre navrhnuté koncepty, ktoré sú odvodené od vašich obchodných cieľov, tvoria základ pre webový dizajn zameraný na cieľovú skupinu.

Z návštevníkov vášho webu urobíme vašich zákazníkov, pretože profesionálny webdizajn presvedčí na prvý pohľad. Spájame individualitu a funkčnosť.

Vývoj

Webové stránky a ich technická implementácia sa neustále vyvíjajú. Vďaka novým funkciám, ako je šifrované pripojenie prostredníctvom protokolu HTTPS, protokoly na pripojenie ďalších procesov a vecí, ktoré sa dnes považujú za samozrejmé, napríklad „mobilné zobrazenie“ pre smartfóny a tablety.

Nové možnosti, ako napríklad pripojenie webových aplikácií alebo úplná správa vašej spoločnosti, sú teraz možné prostredníctvom systému ERP a už ich nemusíte zdĺhavo spravovať vedením tabuliek programu Excel. Dnešný vývoj je založený na integrácii databáz. To umožňuje spracovať údaje o zákazníkoch a interné podnikové údaje a sprístupniť ich na rôzne účely v čo najkratšom čase. Toto umožňuje komplexný a takmer neobmedzený vývoj.

Dizajn

Hneď ako sa návštevník dostane na vašu online platformu, v priebehu niekoľkých sekúnd sa vedome a nevedome rozhodne, či urobí príjemný dojem. Nájsť správnu základnú štruktúru, vyvážený dizajn a zmysluplný výber slov môže byť ťažké. Dnešná webová stránka nie je iba vizitkou online, ale odráža aj charakter spoločnosti.

Keďže spoločnosť kráča s dobou, je to nevyhnutné aj pre výnimočnú prítomnosť na internete a malo by to zanechať pozitívny dojem, najmä na vašich zákazníkov. Radi vám na osobnom stretnutí povieme, ako presne to môžete implementovať, pretože vás podporíme od obsahového plánovania až po vizuálnu prezentáciu vášho projektu.

Internetový obchod

Rozsah funkčnosti online obchodu môže byť rovnako rozsiahly ako ponúkané produkty. Implementácia platobných metód ako PayPal, Amazon-Pay a Apple-Pay alebo prihlásenie pomocou účtu Google alebo účtu Facebook je už štandardom pre veľké množstvo online obchodníkov.

Pre zákazníkov nie je rozhodujúci iba nákladový faktor ich článkov, ale aj vizuálna prezentácia ich online obchodu a seriózny a moderný vzhľad. Okrem toho je dôležité chrániť svoju online prítomnosť zákonne pomocou aktuálnych pokynov na ochranu údajov (najmä bannerov so súbormi cookie) a tiež bezpečných a aktuálnych obchodných podmienok. Online obchod vyžaduje toľko údržby ako miestna spoločnosť a to zahŕňa nielen dizajn, ale aj aktuálne záznamy údajov a právnu ochranu.